Orgazm Taklidi Yapma

Dil bilgisi ve gramer kurallarından hatırlayalım: İngilizce’de, sex kelimesindeki x harfi de, Türkçe’de sevişmek kelimesindeki ş harfi de eylem sözcüğünü işte bir fiil haline getiriyor. Yani karşılıklı olarak yapılan bir eylem. Seks dediğimiz iki kişilik bir eylem. Yani en azından öyle olmalı. Öyle olmadığı zaman orgazm taklidi sorunu ortaya çıkıyor. Gel gelelim her iki cinsiyet için de farklı bir anlam ifade ediyor seks. Dolayısıyla orgazm da öyle. Mesela en basitinden kadınlar orgazm kelimesini tercih ediyorlar, erkeklere ise orgazm kelimesi fazla metroseksüel gelebiliyor. Erkekler, en azından kendi aralarında, boşalmak kelimesini tercih ediyorlar.

Erkeklerde Orgazm Taklidi Yapma

Okurken ıyyy demek ya da en azından surat ifadesini yapmak mı geliyor içinizden. Yoksa çok mu banal hissettiriyor? İşte işin gerçeği o kadar basit erkek için. Kadın için de bir o kadar karmaşık, ön sevişme üzerine yazılan zibilyon adet makalenin sebebi de bu. Bu nedenlerden ötürü orgazm taklidi yapma kadınlarda daha çok rastlanan bir durumdur. Hatta onu yatakta tatmin etmenin 10 yolu başlıklı yazıların genelde kadınlarla ilgili olmasının, içeriğinde yatakta roller oynayın, seks oyuncakları kullanın, romantik olun, kulağına güzel sözler fısıldayın gibi tavsiyelerin erkeklere verilmesinin sebebi de budur. Kadın için sekste olmazsa olmaz olan şeyler, erkek için o kadar da önemli olmayabiliyor. Birinin erotik filmin başını ve hikayesini izlemeyi tercih ettiği, ötekinin de filmin ortasından başlamak istediği iki cinsiyetten bahsediyoruz.

Kadınlarda Orgazm Taklidi Yapma

Zaten kadın ve erkeğin hayatla, seksle olan iletişimleri psikolojik ve biyolojik olarak aynı olsaydı muhtemelen şu anda okuduğunuz makale orgazm makalesi değil, bir cinsellik makalesi olurdu. Muhtemelen ben de üzerine yazacak bir konu ya da dergi bulamazdım. Her neyse. Bunun karar ve tespit mercii ben değilim ne de olsa. Onun için içim rahat. Konu hakkında söyleyeceklerim; naçizane yorumlarımdan öteye geçmeyecektir. Bunun için size orgazm taklidi konusunda incelemelerimizi aktarmaya çalıştık. Şimdi karar verin. Gerçekten orgazm taklidi yapıyor musunuz yoksa zevk alıyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir